Nie pracujemy w soboty
Infolinia - 22 408 33 01, komórka - 606-924-800

Witaj w sklepie Transit.pl

WACOM ★ PIÓRKO PRO PEN 3D KP505 ★ CERTYFIKOWANY PARTNER WACOMA

Więcej widoków

WACOM ★ PIÓRKO PRO PEN 3D KP505 ★ CERTYFIKOWANY PARTNER WACOMA


Dostępność produktu: Natychmiast
Producent: Wacom
Gwarancja: 24 m-ce
Koszt wysyłki paczki: Paczkomat przedpłata - 10 zł, Kurier pobranie - 21 zł
Waga paczki około [kg]: 0-1
    Od 300-10.000 zł

Nowe piórko do tabletów nowej generacji firmy Wacom z serii:

  • MobileStudio Pro
  • Cintiq Pro
  • Intuos Pro 2017

Piórko nie pracuje z poprzednimi modelami tabletów!!!

Cena netto 381 zł Cena brutto 469 zł
Opis

Szczegóły

Kompatybilność:

  • Wacom Intuos® Pro PTH-660, PTH-860
  • Wacom Cintiq® Pro DTH-1320, DTH-1620, DTK-2420, DTH-2420, DTH-3220
  • Wacom MobileStudio Pro DTH-W1320, DTH-W1620

Nowy Wacom Pro Pen 3D ma kilka funkcji, które sprawiają, że jest szczególnie przydatny do szkicowania i rzeźbienia obiektów 3D. Sekret nowego pióra jest prosty: wszystko sprowadza się do nowego trzeciego przycisku. Jest to prosty dodatek, który otwiera wiele nowych funkcji dla doodlerów korzystających z aplikacji do projektowania 3D, takich jak ZBrush firmy Pixologic i Maya Autodesk. Według Wacoma, funkcja przycisku jest domyślnie zaprogramowana do przewracania i obracania, pozwalając projektantom szybko odwracać swoje kreacje 3D bez odkładania pióra lub używania drugiej ręki.

W zależności od wymagań użytkownika, każdy z trzech przycisków pióra może zostać zaprogramowany do wykonywania różnych zadań, takich jak powiększanie, otwierania menu, a nawet bardziej szczegółowych poleceń: jeśli projektanci chcą szybko dodać pewne nacięcie lub zabarwienie do modelu 3D, na przykład mogą zaprogramować jeden z przycisków, aby aktywować jedną z tych funkcji.

Zaprojektowany do użytku z tabletem piórkowym Intuos Pro firmy Wacom MobileStudio Pro, Cintiq Pro lub 2017, Pro Pen 3D jest prawdopodobnie odpowiedni dla wielu dyscyplin, w tym (ale nie tylko) projektowania przemysłowego, projektowania gier, animacji, wirtualnych i rzeczywistości rozszerzonej oraz sztuki 2D i 3D.

Wacom twierdzi, że nowe piórko 3D opiera się na ustalonej bazie funkcji Pro Pen 2 firmy, która zawiera 8 192 poziomów czułości na nacisk - cztery razy bardziej czułe niż oryginalne pióro Wacom Pro Pen. "Wszystkie ustawienia i funkcje mogą być dostosowane przez użytkowników do ich preferowanego stylu pracy", dodaje firma.

Są też inne nowe funkcje. Udoskonalone narzędzie do wymazywania ułatwia użytkownikom szybką zmianę szkiców 3D, a pióro zapewnia wyjątkową reakcję na pochylenie i śledzenie bez opóźnień, co zapewnia lepszą kontrolę nad kreacją.

Podczas gdy Pro Pen 3D jest zaprojektowany do pracy z innym sprzętem Wacom, jest całkiem otwarty pod względem oprogramowania, z którym może pracować, będąc kompatybilnym zarówno z aplikacjami Windows i Mac, w tym Solidworks, Rhino i innymi.

Niezależnie od wybranej aplikacji, pióro zapewnia "naturalne wrażenia cyfrowe i niezrównaną kontrolę bezpośrednio w dłoni użytkownika".

Filmy

       
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 24 m-ce
Rodzaj: Piórka
Pasuje do: Cintiq Pro, Intuos Pro - 2017, Intuos Pro Paper Edition, MobileStudio Pro