Witaj w sklepie Transit.pl

Klienci, którzy zakupią tablet piórkowy Intuos od 1 lipca do 31 grudnia 2017, i zarejestrują tablet do 31 stycznia 2018, zdobędą 6-miesięczną wersję testową Wacom sign pro PDF dla Windows.

Ta ograniczona oferta to znakomita okazja dla użytkowników pakietu office, którzy chcą przenieś swój biznes na wyższy poziom. Dzięki temu pakietowi, zawierającemu innowacyjny, kreatywny tablet piórkowy oraz proste i bezpieczne rozwiązanie eSignature dla biznesu, możesz zrobić więcej piórem i osiągnąć więcej w krótszym czasie: Proste podpisywanie dokumentów PDF, dodawanie odręcznych komentarzy, wypełnianie formularzy i wstawianie notatek w plikach PDF – wszystko to cyfrowo i tak samo jak na papierze – a także udostępnianie dokumentów za pomocą e-maila i usług w chmurze.

Intuos + Intuos + sign pro PDF dla Windows 

Okres zakupu: 1 lipca do 31 grudnia 2017.
Okres rejestracji: od 1 lipca 2017 do 31 stycznia 2018.
Oferta: 6 miesięcy sign pro PDF dla Windows za darmo.
Warunek: Kup Intuos Draw, Art, Photo, Comic lub 3D (pakiet podstawowy lub średni).

   

 Jak to działa   

     
  Twój klient dokonuje zakupu Intuos Draw, Art, Photo, Comic lub 3D (pakiet podstawowy lub średni) między 1 lipca a 31 grudnia 2017.    
     
    Twój klient dokonuje rejestracji Intuos do 30 stycznia 2018 na stronie https://eu-store.wacom.com/account/registerproducts. Wymaga to numeru seryjnego i klucza do pobrania pakietu oprogramowania (SBD), który znajduje się w opakowaniu z produktem. wacom.eu/terms    
   
  Podczas rejestracji wygenerowany zostanie unikatowy kod promocyjny dostępny wyłącznie na stronie https://eumarketplace.wacom.com/apps/903#!editions.    
     
    Twój klient udaje się do sklepu Marketplace i do 31 stycznia 2018 realizuje kod, aby otrzymać ofertę umożliwiającą korzystanie z sign pro PDF dla Windows przez okres 6 miesięcy.    
     
  Twój klient musi wybrać model miesięcznej subskrypcji i wprowadzić kod promocyjny.    
     
   

Wersja testowa wygaśnie po 6 miesiącach, jeśli klient:

  • a) zrezygnuje z subskrypcji sign pro PDF nie później niż 1 dzień przed zakończeniem 6-miesięcznego okesu próbnego ALBO
  • b) nie podał danych karty kredytowwej podczas rejestracji prodktu. W przeciwnym razie subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona (odpłatnie).