Nie pracujemy w soboty
Infolinia - 22 408 33 01, komórka - 606-924-800

Witaj w sklepie Transit.pl

Rękawiczka SmudgeGuard 2 M

Więcej widoków

Rękawiczka SmudgeGuard 2 M


Dostępność produktu: Określa konsultant (infolinia sklepu)
Producent: Inny
Gwarancja: 12 m-cy
Koszt wysyłki paczki: Paczkomat przedpłata - 10 zł, Kurier pobranie - 21 zł
Waga paczki około [kg]: 0-1
    Od 300-10.000 zł

Podczas pracy z tabletem graficznym dłoń, w której trzymamy piórko, ma bezpośredni kontakt z powierzchnią tabletu. Aby poprawić kontakt dłoni z obszarem roboczym polecamy stosowanie rękawiczki SmudgeGuard®. Stosowanie rękawiczki powoduje, że ręka płynniej przesuwa się po powierzchni tabletu w trakcie rysowania, a w przypadku tabletów Cintiq dodatkowo czyści powierzchnię ekranu.

Cena netto 64 zł Cena brutto 79 zł
Opis

Szczegóły

Rękawiczka idealnie sprawdza się w trakcie upałów i w pomieszczeniach, w których panuje wysoka temperatura. Stosując rękawiczkę SmudgeGuard® ręka nie „przykleja” się do powierzchni tabletu, oraz nie zostawia smug z potu na powierzchni roboczej. Szczególnie istotne jest to przy pracy na urządzeniach z serii Cintiq (smugi nie są widoczne na ekranie)

Rękawiczka SmudgeGuard® wykonana jest z nylonu i elastanu. Tkanina jest miękka, gładka i nie „ściera” powierzchni roboczej. Rękawiczka z dwoma palcami polecana jest osobom, których ręka spoczywa na dwóch ostatnich palcach dłoni (mały i serdeczny).
Wszystkie rękawiczki SmudgeGuard® są uniwersalne dla prawo i leworęcznych. Rozmiar rękawiczki należy dobrać według tabelki.Jest to istotne, bo rękawiczka powinna być dobrana „optymalnie”, aby nie była za ciasna, lub za luźna.

Rękawiczka zbiera zabrudzenia z powierzchni roboczej (kurz, itp).

Zabrudzoną rękawiczkę można prać w letniej wodzie z mydłem. Następnie należy ją wypłukać i wysuszyć.

Uwaga!

  • Nie używać wybielacza.
  • Nie prasować.
  • Nie suszyć w suszarce.
Filmy
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 12 m-cy
Rodzaj: Rękawiczki
Pasuje do: Graphire, Bamboo 1, Bamboo 2, Bamboo 3, Intuos 1, Intuos 2, Intuos 3, Intuos 4, Intuos 5, Intuos Pro, Intuos 2013, Intuos 2015, Cintiq 12 WX, Cintiq 21 UX (Int.3), Cintiq 21 UX (Int.4), Cintiq 13HD i HD touch, Cintiq 16 HD, Cintiq 22HD i HD touch, Cintiq 21HD i HD touch, Cintiq 27 QHD i QHD touch, Cintiq Pro, Cintiq Pro 24 - 4K, Cintiq Pro 32 - 4K, MobileStudio Pro, Companion, Tablety z Windows