Nowe ceny paczek pocztowych!! (poczta podniosła opłaty)
Infolinia - 22 408 33 01
Sklep nie pracuje w soboty!!!

Witaj w sklepie Transit.pl1. Skrzynie
Skrzynie są zaprojektowane i produkowane w USA.
W ofercie znajdują się 34 modele skrzyń i 7 modeli mikro skrzynek.
Skrzynie są wodoszczelne, pyłoszczelne i przeznaczone do pracy w warunkach ekstremalnych.
Mówiąc "warunki ekstremalne" mamy na myśli warunki pogodowe (wilgoć, duże skoki temperatur, zapylenie, różnice ciśnień itp.) oraz możliwość uszkodzeń mechanicznych (zgniecenie, rozerwanie itp.)
Ze względu na swoją konstrukcję, rodzaje materiałów wykorzystanych do ich budowy, walory wytrzymałościowe, przeznaczenie oraz zaawansowaną technologię produkcyjną, śmiało można powiedzieć, że nasz produkt to coś więcej niż "skrzynki", czy też "walizki".
Są to urządzenia stanowiące wysokiej jakości zabezpieczenie dla sprzętów w nich przechowywanych i transportowanych.

Materiały z jakich są zbudowane:
- wysokoudarowy kopolymer polipropylenowy,
- ABS,
- poliwęglan,
- stal nierdzewna.

Budowa
Ze względu na odpowiednie ukształtowanie i dopasowanie dna skrzyni z jej pokrywą oraz dzięki zastosowaniu neoprenowej uszczelki wokół krawędzi pokrywy, możliwe było uzyskanie wodoszczelności i pyłoszczelności.
Skrzynie są na tyle szczelne, że niezbędne było umieszczenie w korpusie zaworu rozszczelniającego. To na wypadek gdy skrzynie zostają poddane różnicy ciśnień (np. lot samolotem) i niemożliwe staje sie otworzenie ze względu na zjawisko zassania.

Modele wyposażone w kółka:
1440, 1510, 1560, 1610, 1620, 1630, 1640, 1650, 1660, 1690, 1700, 1720, 1730, 1750, 1780
Model 0340 posiada kółka, które w razie potrzeby można szybko zdemontować.
W modelach: 0350 i 0370 kółka stanowią wyposażenie opcjonalne.

Rodzaje wypełnień skrzyń:
- brak wypełnienia,
- gąbka w systemie "pick`n`pluck" ("wybierz i wyrwij") umożliwiająca samodzielne jej ukształtowanie w zależności od kształtu przechowywanego w skrzyni przedmiotu,
- piankowa wkładka z przegródkami z mozliwością dowolnego i wielokrotnego ich dopasowania.

Posiadane certyfikaty
O jakości produktów najlepiej świadczą posiadane certyfikaty:
- IP67 (Ingres Protection 67)
Certyfikat na szczelność uzyskany zgodnie z wymaganiami zawartymi
w normach EN60529:1991 i IEC60529:1989
- STANAG - Standard 4280
- C-4150J
Certyfikat militarny biorący pod uwagę: szczelność, odporność na zniszczenia mechaniczne (zgniatanie, zrzucanie, uderzanie, wibracje itp.), wielokrotność użycia, ergonomiczność.
- NSN (NATO Stock Numbers)
Inwentaryzacyjne Numery NATO
- ISO 9001:2000
Wyroby Peli™ produkowane są zgodnie z normami wymaganymi dla uzyskania tego certyfikatu.


2. Dlaczego należy wybrać skrzynkę Peli


PELI PRODUCTS BYŁA FIRMĄ, KTÓRA STWORZYŁA KONCEPCJĘ "SKRZYNI PROTECTOR" STOSOWANĄ W TEGO TYPU PRODUKTACH.

Dzięki naszemu sukcesowi ta koncepcja została przejęta przez innych producentów. Tak jak w innych branżach, stało to się ‘częścią gry’ i zachęca nas to do dalszej rozwoju. Przedstawimy tutaj kilka powodów, dlaczego należy wybrać skrzynię PeliTM, kiedy chodzi o ochronę sprzętu. Możemy to wszystko zagwarantować, tak jak w przypadku wszystkich naszych wyrobów - udzielimy wszystkich szczegółowych informacji.

* Ponad 30 lat sprawdzonej gwarancji! Żaden inny producent skrzyń ochronnych nie jest obecny na rynku od tak długiego czasu, nasze wyroby pokazują swoją niezawodność.
* Firma Peli ma największy wybór skrzyń Protector™ na rynku i wciąż przedstawia nowe modele!
* Niezawodność i funkcjonalność to uzasadnienie istnienia naszej firmy. W Peli przywiązujemy wagę do każdego szczegółu, co widać w naszych wyrobach. Wystarczy spojrzeć na jedną z naszych latarek lub lepiej, wysłuchać historii o tej latarce - opowiemy o każdej z jej unikalnych cech, które są dogłębnie przemyślane i uzasadnione.
* Takie materiały jak kopolimer propylenowy są zaprojektowane, aby były MOCNE, a do tego ELASTYCZNE. I dzięki temu, że ten materiał jest mniej sztywny od innych, skrzynie PeliTM amortyzują lepiej uderzenia, rozprowadzając energię wstrząsu na swoją powierzchnię, a nie wgłąb, przez co przechowywany w środku sprzęt jest nietknięty i działa.
* Wytrzymałe i łatwe w otwieraniu zatrzaski dwustopniowe wykonane są z żywicy ABS. Dzięki temu, że nie mają żadnych skomplikowanych mechanizmów wewnętrznych, zatrzaski nigdy nie zawiodą. Co więcej, w krytycznych sytuacjach będą odporne na piasek i pył, jak żadne inne zatrzaski na rynku..
* Wszystkie skrzynie Peli posiadają certyfikaty najsurowszych i najbardziej prestiżowych testów jakości, spełniając wiele wymogów przemysłu, wojska i sportów ekstremalnych. Certyfikaty STANAG lub IP można podać za przykłady. 
* Nasz personel stale śledzi nowe potrzeby klientów i szuka sposobów najlepszego ich zaspokojenia. Nasz Dział Konstrukcyjny ciągle opracowuje nowe technologie, tworząc nowe wyroby i ulepszając istniejący asortyment skrzyń Protector.
* Najlepszymi testerami naszych wyrobów są sami użytkownicy. Ich Historie przetrwania są najlepszym dowodem na niezawodność i wysoką jakość działania skrzyń Peli w ekstremalnych warunkach.:
         1. Skrzynia przetrzymuje atak rakietowy w Iraku z telefonami satelitarnymi, radiostacją i bardzo wrażliwym aparatem cyfrowym i innym sprzętem w środku. Wszystko było nietknięte.
         2. Skrzynia przetrzymuje tsunami z telefonem komórkowym w środku. Telefon dalej działał!
         3. Skrzynie przetrzymujące wybuchy, bliskie spotkanie z paszczą drapieżnika, 12 dni w wodach oceanu... Te i wiele innych historii opisano w sekcji Historie przetrwania.

* Made in USA and Europe oznacza najwyższy poziom gwarancji, najlepszą jakość, ścisłą kontrolę produkcji, szybkie rozwiązywanie problemów, szybki czas reakcji itp.
* Bezwarunkowa Gwarancja Doskonałości: Jest to najlepsza gwarancja, jakiej może udzielić producent. Wszystkie wyroby firmy Peli są objęte przez cały czas gwarancją. Ze względu na specyficzne przepisy europejskie firma Peli nie może udzielić "dożywotniej" gwarancji. Aby jednak nie naruszać tego przepisu, możemy się pochwalić, że latarki Peli są objęte Bezwarunkową Gwarancją. Nasze wyroby zostały poddane surowym procedurom kontroli jakości; firma Peli posiada certyfikaty ISO 9001:2000.
* Marka Peli to synonim doskonałej jakości, dlatego nie boimy się mówić: "You break it, we replace it ... forever™ (Tobie się zepsuje, my wymienimy...).
     
Jeśli znajdziecie Państwo na rynku skrzynię PeliTM, upewnijcie się, że jest autentyczna. Należy uważać na podróbki, które nie zapewnią dostatecznego bezpieczeństwa, wydajności i gwarancji, jakiej można się spodziewać. Etykieta Made in USA and Europe, jaką nosi skrzynia Peli, stanowi gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i serwisu. Oferowana przez nas gwarancja sprawdza się od ponad 30 lat, czym pochwalić się nie może żadna inna firma.  


4. Budowa skrzynek

Zapraszamy do zakupu