Nie pracujemy w soboty
Infolinia - 22 408 33 01, komórka - 533 232 886

Witaj w sklepie Transit.pl

Native Union Eclipse - Ładowarka Sieciowa 3x USB

Więcej widoków

Native Union Eclipse - Ładowarka Sieciowa 3x USB


Dostępność produktu: Określa konsultant (infolinia sklepu)
Producent: Native Union
Gwarancja: 24 m-ce
Koszt wysyłki paczki: Kurier przedpłata 15 zł, pobranie - brak
Waga paczki około [kg]: 0-1
    Od 300-10.000 zł

Native Union Eclipse Charger Ładowarka Sieciowa 3x USB (White)

Praktyczna stacja ładująca z trzema portami USB i technologią Smart IC.

Cena netto 243 zł Cena brutto 299 zł
Opis

Szczegóły

Błyskawiczne ładowanie

Eclipse Charger to stacja ładująca wyposażona w trzy porty USB, zapewniająca szybkie, bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych z natężeniem do 7,8 A (do 2,4 A dla portu USB A i do 3 A dla portu USB C). Technologia Smart IC automatycznie rozpoznaje parametry wejściowe podłączonego urządzenia, by móc ładować je z maksymalną prędkością.

Sprytne przechowywanie kabli

Stację Eclipse Charger zaprojektowano tak, by można było bezpiecznie owinąć wokół niej aż 6 metrów kabli. Dzięki temu możesz wyciągnąć swój kabel na pełną długość, by wygodnie naładować urządzenie, a kiedy nie jest potrzebny – schować go tak, by nie plątał się i nie niszczył.

Prosta obsługa to podstawa….

…dlatego projektując Eclipse Charger zadbaliśmy przede wszystkim o wygodę przyszłego użytkownika. Stacja jest kompatybilna z większością kabli USB o długości do 2 metrów, możesz więc swobodnie używać przewodów, które już masz. Oprócz tego jeden z portów USB A ma przełącznik, który zmienia go w port USB C – wszystko po to, by dopasować się do Ciebie.

Różnica tkwi w szczegółach

Wbudowany czujnik dotyku pozwala otworzyć stację Eclipse Charger, dwukrotnie pukając w jej górną część. Podczas pracy stacja emituje delikatne, rozproszone światło, dzięki czemu bez problemu znajdziesz potrzebne kable nawet w nocy.

Cechy:

  • Podstawka i ładowarka z 3 złączami USB Native Union Eclipse Charger drewno biała posiada technologię IC, która wykrywa parametry podłączonego urządzenia i optymalizuję prędkość ładowania
  • Podstawka wykonana jest z tworzywa sztucznego, a podczas ładowania emituje delikatne światło
  • Podstawka zawiera trzy porty USB A, przy czym jeden z łatwością można wymienić na USB C
  •  Podstawka owija wokół siebie kable, chroniąc je przed mechanicznymi uszkodzeniami i zachowując porządek.

Podstawka i ładowarka z 3 złączami USB marki Native Union to idealny prezent dla każdego, kto ceni sobie wygodę i porządek. Podstawka z ładowarką posiada aż trzy wejścia USB A, w tym jedno można zmienić na USB C, za pomocą jednego naciśnięcia. Podstawka zwija we własnym wnętrzu aż sześć metrów kabla tak by nie uległ on zniszczeniu, ani nie plątał się. Ładowarkę wyposażono w technologię IC, która dostosowuje optymalną prędkość ładowania do urządzenia, które zostało do niej podłączone. Cała podstawka jest bardzo stylowa i zajmuje mało miejsca. Wydziela delikatne światło podczas ładowania, dzięki czemu z łatwością można namierzyć telefon w ciemności.

Filmy
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 24 m-ce