Firma nie pracuje w soboty w czerwcu/lipcu i sierpniu.
Infolinia - 22 408 3301

Witaj w sklepie Transit.pl

Nokia Home - kamera HD z czujnikami jakości powietrza do urządzeń z systemem iOS i Android

Więcej widoków

Nokia Home - kamera HD z czujnikami jakości powietrza do urządzeń z systemem iOS i Android


Dostępność produktu: Określa konsultant (infolinia sklepu)
Producent: Nokia
Gwarancja: 24 m-ce
Koszt wysyłki paczki: Kurier przedpłata 0 zł, pobranie - brak
Waga paczki około [kg]: 0-1

Miej oko na dom, gdziekolwiek jesteś.
Nokia Home to kompleksowe rozwiązanie domowego monitoringu, które ułatwia kontakt z rodziną, pozwala kontrolować jakość powietrza w domu, a także umożliwia płynne przesyłanie obrazu HD. Kamera jest kompatybilna z iOS i Android.

Cena netto 643 zł Cena brutto 791 zł
Opis

Szczegóły

Miej oko na dom, gdziekolwiek jesteś.
Nokia Home to kompleksowe rozwiązanie domowego monitoringu, które ułatwia kontakt z rodziną, pozwala kontrolować jakość powietrza w domu, a także umożliwia płynne przesyłanie obrazu HD. Kamera jest kompatybilna z iOS i Android.

Widzieć i słyszeć wszystko!
Dzięki możliwości przesyłania filmów HD oraz prowadzenia interakcji rodzinnych, Nokia Home jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem do monitorowania domu.

Śledź bieżące wydarzenia
Gdy Nokia Home wykryje ruch, natychmiast robi zdjęcie lub nagrywa krótki filmik. Po pewnym czasie z nagromadzonych w ten sposób materiałów powstaje wyjątkowy domowy pamiętnik. Nokia Home pozwala przewijać historię wydarzeń z dwóch ostatnich dni.

Tryb "elektrycznej niani" & możliwość interakcji
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o sygnałach dźwiękowych bądź ruchowych bezpośrednio na ekran iPhone nawet gdy jest zablokowany. Dodatkowo, Nokia Home jednocześnie przesyła i odbiera dane oraz zapewnia wspaniałą jakość dźwięku, pozwalając prowadzić swobodne rozmowy.

Zobacz niewidzialne zagrożenia
Czujniki jakości powietrza VOC dostarczają informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci zadbać o zdrowy dom. Aplikacja generuje łatwy do odczytania wykres, który pokazuje obecny i wcześniejszy poziom lotnych związków organicznych w powietrzu. Uzyskane w ten sposób informacje pomogą w porę podjąć odpowiednie działania, np. otworzyć okna podczas korzystania ze środków czyszczących.

Nie przegap najlepszych momentów
Podróżuj w czasie i przeglądaj najlepsze momenty. Dzięki dodatkowym usługą Nokia możesz zapisać i przechowywać w chmurze nieprzerwane nagrania z nawet 30 dni. Wysokość opłaty za Pakiet Improved oraz Premium jest określony i pobierany przez Nokia.

Najnowsza technologia w pięknej oprawie
Niezależnie gdzie jesteś, Twój smartfon to jedyna rzecz jakiej potrzebujesz aby otrzymać niezwykłej jakości obraz HD. Nokia Home dodatkowo oferuje szerokie pole widzenia (kąt 135°) oraz 12-krotne zbliżenie z automatyczną korekcją obrazu.

Kompatybilność
Oglądaj, słuchaj i kontroluj kamerę Home za pomocą urządzeń z iOS (iPhone, iPad, Apple TV, Apple TV) lub urządzeń z systemem Android.

SPECYFIKACJA
Kamera: Czujnik CMOS 5 MP, kodowanie do 1080p30, pole widzenia 135o bez efektu „rybiego oka”. Tryb nocny z filtrem na podczerwień.
Czujniki: Czujnik jakości powietrza (lotnych związków organicznych), trzyosiowy przyśpieszeniomierz, czujnik oświetlenia.
Audio: 2 cyfrowe mikrofony, wysokiej jakości głośnik 2 W.
Łączność: WiFi 2x2 MIMO 2,4 GHz, Ethernet 10/100 Mbit/s, Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy).
Bezpieczeństwo: Zabezpieczony streaming, użycie DTLS, HTTPS, AES-256 bit Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4Ghz MIMO 2x2
Zasilanie: Zasilanie poprzez mikro USB 5 V 2A, lokalne zasilacze.
Aplikacja: Nokia Home, iOS 8 i wyżej, tvOS 9.2 i wyżej, Android 4.4 i wyżej.
Waga i wymiary: Wysokość: 87 mm, szerokość: 75 mm, waga: 0,226 kg.

Wymiary w opakowaniu: 14,8x16,5x11,5 cm
Waga: 0,82 kg

Filmy

 
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 24 m-ce
Pytania do produktu
Jeśli masz jakieś pytanie o produkt, pisz do nas!