Nie pracujemy w soboty
Infolinia - 22 408 33 01, komórka - 606-924-800

Witaj w sklepie Transit.pl

WACOM CDS-810G CYFROWY NOTATNIK BAMBOO FOLIO A4 ★ CERTYFIKOWANY PARTNER WACOMA

Więcej widoków

WACOM CDS-810G CYFROWY NOTATNIK BAMBOO FOLIO A4 ★ CERTYFIKOWANY PARTNER WACOMA


Dostępność produktu: Określa konsultant (infolinia sklepu)
Producent: Wacom
Gwarancja: 24 m-ce
Koszt wysyłki paczki: Kurier przedpłata - 0 zł, Kurier pobranie - 10 zł
Waga paczki około [kg]: 0-1
    Od 300-10.000 zł

Nowy smartpad Folio pozwala użytkownikom pisać naturalnie piórem po dowolnym papierze, a po naciśnięciu przycisku ich odręczne notatki zostają przekonwertowane na „żywe” pliki cyfrowe.

Dwa nowe smartpady oraz wiele nowych funkcji aplikacji Wacom Inkspace oraz usługi w chmurze Inkspace oznaczają dla użytkowników łatwiejsze i bardziej intuicyjne sporządzanie cyfrowych notatek dzięki doskonałemu połączeniu zalet papieru i świata cyfrowego.

Normalna cena: 859 zł

Cena specjalna Cena netto 650 zł Cena brutto 799 zł

* Wymagane pola

Normalna cena: 859 zł

Cena specjalna Cena netto 650 zł Cena brutto 799 zł

Opis

Szczegóły

Szczegółowy opis, dostępny jest pod tym linkiem...

Razem z notesem, udałeś się tak daleko. Teraz to nie problem, użyj Bamboo Folio. Folio jest inteligentnym notatnikiem z eleganckim długopisem, i miejscem dla Twojej ulubionej kartki papieru. Pozwala pisać ręcznie, i zapisuje Twoje odręczne notatki lokalnie lub w chmurze, gdzie są dostępne do edycji, archiwizacji i dostępu w dowolnym miejscu.

Naciśnij przycisk i już.

Bamboo Folio jest prosty w użyciu i sprawia, że łatwo przenieść swoje notatki z papieru do cyfrowego świata..

Zapisz swoje uwagi i pomysły w sposób naturalny za pomocą pióra na dowolnym papierze. Za naciśnięciem przycisku, Bamboo Folio konwertuje pismo odręczne na "żywe" pliki cyfrowe. Bezpłatna subskrypcja Inkspace Basic wymaga jedynie uzyskania bezpłatnego konta Wacom ID. Usługa zapewnia bezpieczne przechowywanie treści w chmurze i pozwala łatwo udostępniać pliki na różnych urządzeniach
(w tym smartfonach, tabletach i komputerach), zapewniając dostęp zawsze i wszędzie.

Dlaczego wybrać Bamboo Folio
Zapisz za pomocą pióra na dowolnym papierze, a następnie przechowuj i udostępniaj swoje notatki w chmurze
Nie ma ograniczeń z Bamboo Folio. Napisz na dowolnym papierze i za naciśnięciem jednego przycisku przekształć swoje odręczne notatki i szkice w pliki cyfrowe. Nie martw się, jeśli nie jesteś w pobliżu urządzenia mobilnego, Slate może zapisać do 100 stron i zsynchronizować później.

Usprawnij swoją pracę
Dzięki aplikacji Wacom Inkspace i urządzenia z systemem iOS lub Android obsługującego standard Bluetooth, można organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice. Plus, można połączyć strony z notatkami, dodać rysunki, kolor lub inne elementy do istniejących notatek.

Jeden kolor, dwa rozmiary
Wybierz to, czego potrzebujesz: Bamboo Folio jest w formacie A4 wykonany z wysokiej jakości poliuretanu w kolorze szarym i wytrzymałego nylon. Piórko ma ergonomiczną trójkątną konstrukcję, jego miękka powierzchnia i czuła na nacisk końcówka, oferują komfortową pracę i miłe doświadczenie w trakcie rysowania czy pisania.

Eksport do chmury i poza nią
Zsynchronizuj notatki z usługą cloud Inkspace z dostępem na wszystkich urządzeniach lub wyeksportuj plik do innych usług w chmurze, takimi jak Dropbox®, Evernote® lub OneNote®. Aplikacja Wacom Inkspace potrafi również wyeksportować plik w formacie JPG, PNG, PDF i WILL.

Filmy
Akcesoria
Do Pobrania
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 24 m-ce