W sierpniu nie pracujemy w soboty!!!

Witaj w sklepie Transit.pl

Twelve South ParcSlope - niskoprofilowa podstawka pod MacBook Pro i MacBook Air

Więcej widoków

Twelve South ParcSlope - niskoprofilowa podstawka pod MacBook Pro i MacBook Air


Dostępność produktu: Określa konsultant (infolinia sklepu)
Producent: Twelve South
Gwarancja: 12 m-cy
Koszt wysyłki paczki: Kurier przedpłata 15 zł, pobranie - brak
Waga paczki około [kg]: 0-1

Większość stojaków biurkowych podnosi MacBooka, ale na taką wysokość, że potem musisz używać dodatkowej klawiatury i myszy aby móc korzystać z komputera. ParcSlope to nowe, hybrydowe rozwiązanie, które podnosi ekran Twojego komputera jednocześnie przechylając klawiaturę do poziomu biurka, co umożliwia bardzo wygodne pisanie.

Daje Ci to dodatkową wysokość ekranu która potrzebujesz, bez potrzeby użycia dodatkowej klawiatury.

Ta uniwersalna, nowoczesna podstawka posiada również wbudowany system do zarządzania kablami, które trzyma wszystkie kable gotowe do użycia.

Cena netto 202 zł Cena brutto 249 zł
Opis

Szczegóły

Większa wysokość ekranu, wygodniejsza klawiatura do pisania.

ParcSlope dodaje wysokości do ekranu i lepszego kata nachylenia klawiatury – 18 stopni. Twoje palce będą fruwać  po klawiaturze, a przygotowywanie prezentacji i pisanie maili będzie przyjemnością. A gdy będziesz musiał iść na spotkanie –wystarczy zdjąć komputer,  kable pozostaną na swoich miejscach.

Dodaj sobie komfortu!

Jeśli lubisz komfort, który zapewnia komputer stacjonarny, a jednocześnie cenisz sobie mobilność  laptopa ParcSlope może być Twoim wybawieniem.  Podstawka unosi ekran do wysokości bardziej przyjaznej dla Twojej szyi, więc długie dni spędzone nad komputerem nie będą już tak męczące.

Zaprojektowany specjalnie dla MacBooka.

Zauważ, że ParcSlope ma na górze trzy małe wybrzuszenia. Grzbiety są uplasowane tak, aby umożliwiać pełne otwarcie ekranu we wszystkich rodzajach MacBooków – 11, 13 i 15-calowych.Kolejnym dodatkiem zaprojektowanym specjalnie dla Mac’a jest przednie wgłębienie, idealnie dopasowane do MacBooka Air, umożliwiające otwieranie komputera jedną ręką gdy ten cały czas znajduje się w podstawce. Miękki, silikonowe mocowania trzymają komputer w miejscu, a gumowa nóżki chronią powierzchnię roboczą. ParcSlope zapewnia również doskonała cyrkulację powietrza, dzięki czemu komputer jest chłodniejszy i  działa ciszej.

Dwa ekrany nie muszą być koniecznie koło siebie.

Wiele osób używa dodatkowego monitora ustawionego z prawej lub lewej strony MacBooka, ale dzięki ParcSlope można rozważyć jeszcze inną opcję. Co jeśli MacBook na podstawce będzie naszym centrum dowodzenia, a ze nim będzie stał na podwyższeniu drugi ekran? Jeszcze więcej ekranu, w  bardzo wygodnej konfiguracji i bez potrzeby dodatkowej myszki czy klawiatury. Prawda, że sprytne?

Filmy
Dane dod.

Dane dod.

Gwarancja 12 m-cy
Pytania do produktu
Jeśli masz jakieś pytanie o produkt, pisz do nas!