W sierpniu nie pracujemy w soboty!!!

Witaj w sklepie Transit.pl

Akcesoria do komputerów

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. Unitek - przewód miniDisplayport/Displayport M/M 2m
  Cena netto 24 zł Cena brutto 29 zł

  Przewód będący jednocześnie konwerterem Mini DisplayPort - DisplayPort. Umożliwia połączenie urządzeń z portem Mini DP z monitorem lub zestawem kina domowego wyposażonym w złącze DisplayPort.

  Dowiedz się więcej
 2. Unitek - Mini DisplayPort-HDMI Adapter HD
  Cena netto 33 zł Cena brutto 40 zł

  Konwerter z Mini DisplayPort na HDMI (F żeński) marki Unitek to przejściówka przydatna każdemu użytkownikowi komputera wyposażonego w port Mini Display.

  Dowiedz się więcej
 3. Moshi - Mini DisplayPort-HDMI Adapter (4K) (srebrny)
  Cena netto 129 zł Cena brutto 159 zł

  Adapter Moshi Mini DisplayPort-HDMI obsługuje nowy standard Ultra HD (4K) i umożliwia podłączenie komputera Mac do dowolnego telewizora lub wyświetlacza. Przejściówka Moshi jest też kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w interfejsy Thunderbolt 2 oraz DisplayPort 1.2, takimi jak MacBook Pro z wyświetlaczem Retina oraz nowy Mac Pro, który może obsługiwać nawet trzy monitory 4K jednocześnie. Adapter obsługuje dodatkowo wielokanałową transmisję sygnału audio i jest kompatybilny w dół z Full HD (1080p), co stanowi uniwersalne rozwiązanie na przyszłość. Elegancka obudowa z aluminium oraz minimalistyczna konstrukcja zapewniają swobodny dostęp do wszystkich portów w komputerze oraz minimalizuje interferencje elektromagnetyczne.

  Dowiedz się więcej
 4. Twelve South ParcSlope - niskoprofilowa podstawka pod MacBook Pro i MacBook Air
  Cena netto 202 zł Cena brutto 249 zł

  Większość stojaków biurkowych podnosi MacBooka, ale na taką wysokość, że potem musisz używać dodatkowej klawiatury i myszy aby móc korzystać z komputera. ParcSlope to nowe, hybrydowe rozwiązanie, które podnosi ekran Twojego komputera jednocześnie przechylając klawiaturę do poziomu biurka, co umożliwia bardzo wygodne pisanie.

  Daje Ci to dodatkową wysokość ekranu która potrzebujesz, bez potrzeby użycia dodatkowej klawiatury.

  Ta uniwersalna, nowoczesna podstawka posiada również wbudowany system do zarządzania kablami, które trzyma wszystkie kable gotowe do użycia.

  Dowiedz się więcej
 5. Twelve South HiRise - aluminiowa podstawka do MacBook Pro / Air
  Cena netto 259 zł Cena brutto 319 zł

  Podstawka która wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem.

  Pozwala odpowiednio dobrać wysokość, aby korzystać z notebooka jak z komputera stacjonarnego. Powlekane silikonem ramiona pewnie utrzymują MacBooka. Ramiona mają kształt litery V, by zapewnić optymalną cyrkulację powietrza. Sprężynowy regulowany słupek podstawki HiRise ułatwia ustawienie wysokości. Teraz można podnieść MacBooka ponad blat biurka, tak by lepiej widzieć ekran, lub umieścić go na wysokości zewnętrznego monitora by móc wygodnie korzystać z dwóch wyświetlaczy.

  Dowiedz się więcej
 6. Twelve South HiRise - aluminiowa podstawka do iMac / Apple Display
  Cena netto 308 zł Cena brutto 379 zł

  Podstawka HiRise firmy Twelve South to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala umieścić komputer iMac lub monitor Apple na optymalnej wysokości do oglądania.

  Proste pro Applowe wzornictwo, wewnętrzna metalowa półka z mozliwością regulacji położenia, sprawiają iż jest to sprzęt niezbędny dla każdego, kto spędza wiele godzin przy biurku przed komputerem iMac lub monitorem Apple.

  Dowiedz się więcej
 7. Twelve South BookBook Travel Journal
  Cena netto 316 zł Cena brutto 389 zł

  BookBook Travel Journal wygląda jak stara zabytkowa książka, a tak naprawdę to elegancki pokrowiec zaprojektowany z myślą o przenoszeniu iPada i akcesoriów do niego.

  Dowiedz się więcej

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)